آیفون ۱۰ اس مکس سنگین‌ترین آیفون ۲۰۱۸ اپل خواهد بود

آیفون ۱۰ اس مکس نام یکی از آیفون‌های 2018 کمپانی اپل است. زمان زیادی تا برگزاری رویداد بزرگ اپل و معرفی محصولات آن باقی نمانده است اما اطلاعات این محصولات کم و بیش در حال انتشار در خبرگزاری‌های موثق است. با مانافون همراه باشید. 

کمتر از 20 ساعت تا معرفی محصولات اپل زمان باقی مانده است و تب و تاب ایجاد شده در بین خبرگزاری‌های رسمی نشان از خاص بودن این رویداد در میان طرفداران اپل در سراسر جهان دارد.
در این میان شاهد انتشار خبری مبنی بر عرضه‌ی سنگین‌ترین آیفون 2018 اپل با نام آیفون ۱۰ اس مکس هستیم که با وزنی در حدود 208 گرم در این رویداد معرفی خواهد شد.

آیفون ۱۰ اس مکس

آیفون ۱۰ اس مکس از شایعه تا واقعیت

یکی از نکاتی که سبب افزایش وزن این آیفون شده است٬ استفاده از فولاد ضد زنگ در این محصول اپل است. اما اگر فکر میکنید این موضوع بر روی محبوبیت این گوشی هوشمند تاثیر منفی می‌گذارد باید بگوییم که در اشتباه هستید.
گوشی آیفون ۸ پلاس اپل که سال گذشته عرضه شد و بدنه ای از جنس آلومینیوم داشت٬ از نظر وزن به آیفون ۱۰ اس مکس بسیار شبیه است. در واقع این گوشی ۲۰۲ گرم وزن داشت و با استقبال خوب کاربران نیز مواجه شد. بنابراین هرچند در دست گرفتن طولانی مدت آیفون ۱۰ اس مکس کمی برای کاربر مشکل خواهد بود٬ اما نقاط قوت آن پوششی برای این موضوع است.

یکی از دیگر مواردی که درباره‌ی آیفون‌های 2018 به آن اشاره شده است٬ وجود شارژر ۵ واتی قدیمی با USB-A در جعبه‌ی آیفون‌های جدید بجای شارژر سریع است. بنابراین احتمال می‌رود که کمپانی اپل هنوز تصمیمی برای تعویض شارژرهای سریع با شارژرهای قدیمی ندارد.

آیفون ۱۰ اس مکس

اما این روزها شایعه‌ای دیگر درباره‌ی بازگشت جک هدفون در آیفون ۱۰ اس مکس منتشر شد که برای اکثر کاربران آیفون خوشایند بود.
اما این اخبار به همین‌جا ختم نمی‌شود. در خبری دیگر گفته شده است تعداد والپیپرهای فضایی گوشی آیفون ۱۰ اس مکس نسبت به گذشته افزایش یافته است.
اما در میان تمامی این حواشی و شایعات منتشر شده می‌دانیم که مطمئنا اپل در اپل واچ سری ۴ ٬ آیفون، آیپد و مک 2018 ز پردازنده‌ی ۶۴ بیتی استفاده کرده است.

در هر صورت برای مشاهده مشخصات آیفون‌های 2018 و پایان دادن به حواشی منتشر شده درباره محصولات اپل باید تا 21م شهریور ساعت 21 صبر کنیم.