آیفون Xr، آخرین عضو خانواده جدید اپل

به نظر می‌رسد که شرکت اپل قصد دارد تا خانواده آیفون را گسترش بدهد و خوانندگان عزیز مانافون می‌توانند از این پس نام آیفون Xr را نیز به فهرست آیفون‌های دیگری که در لیست عرضه اپل قرار داشته‌اند اضافه کنند.

کمپانی اپل در همین چهارشنبه از آیفون‌های جدید رونمایی خواهد کرد اما نام این همراه‌های هوشمند هنوز به‌صورت رسمی تائید نشده است. بااین‌حال اخبار جدید حاکی از آن هستند که دو عدد از این سری سه‌گانه با نام‌های آیفون Xs و آیفون Xs Max به بازار عرضه خواهند شد و نام همراه سوم تا به امروز مشخص نشده بود. البته خبرهایی که به‌تازگی به دست ما رسیده است حاکی از آن هستند که مدل سوم با نام آیفون Xr به بازار عرضه خواهد شد.

آیفون Xr، آخرین عضو خانواده جدید اپل

تلفن همراه هوشمند آیفون Xr تا اطلاع ثانوی به نسخه ۶.۱ اینچی مجهز به صفحه‌نمایش ال سی دی اشاره دارد و ارزان‌ترین همراه هوشمند این سه‌گانه است. البته بهتر است به خاطر داشته باشیم که در رابطه با برند اپل صحبت می‌کنیم و واژه ” ارزان‌ترین” در این شرایط به معنی ۶۹۹ الی ۷۴۹ دلار خواهد بود. برخی حتی انتظار دارند که این همراه هوشمند تا ۸۴۹ دلار نیز قیمت‌گذاری شود.

تلفن همراه هوشمند آیفون Xr با بدنه آلومینیومی به‌جای استیل ضدزنگ و دوربین تک لنزی عرضه می‌شود. تراشه A۱۲به‌کاررفته در این آیفون احتمالا در نسخه‌های دیگر نیز دیده شود اما Xr احتمالا نسبت به سایر مدل‌ها با یک گیگابایت رم کم‌تر عرضه شود.

البته تصاویری هم از این همراه هوشمند در فضای مجازی منتشر شده است که آن را در چهار رنگ متنوع نشان می‌دهد. این نسخه درواقع متنوع‌ترین آیفون از سری سه‌گانه ۲۰۱۸ است و نسخه‌های دیگر یعنی آیفون Xs و آیفون Xs Max تنها در سه رنگ عرضه خواهند شد.