بررسی تخصصی
آموزش و ترفند
راهنمای خرید

تست صفحه اصلی

خوانندگان مانافون می‌دانند که شرکت کوالکام از بهترین تولید کنندگان پردازنده همراه در جهان است و به‌تازگی جدیدترین تراشه این شرکت برای ساعت‌های هوشمند با نام اسنپ دراگون Wear ۳۱۰۰ معرفی شده است که قرار است بهترین تجربه باتری را برای کاربران به همراه بیاورد.

آیفون Xr، آخرین عضو خانواده جدید اپل

به نظر می‌رسد که شرکت اپل قصد دارد تا خانواده آیفون را گسترش بدهد و خوانندگان عزیز مانافون می‌توانند از این پس نام آیفون Xr را نیز به فهرست آیفون‌های دیگری که در لیست عرضه اپل قرار داشته‌اند اضافه کنند.

آیفون ۱۰ اس مکس سنگین‌ترین آیفون ۲۰۱۸ اپل خواهد بود

آیفون ۱۰ اس مکس نام یکی از آیفون‌های 2018 کمپانی اپل است. زمان زیادی تا برگزاری رویداد بزرگ اپل و معرفی محصولات آن باقی نمانده است اما اطلاعات این محصولات کم و بیش در حال انتشار در خبرگزاری‌های موثق است. با مانافون همراه باشید. 

نسخه پیش‌خرید اکسپریا XZ۳ با نسخه رایگان بازی Call of Duty Black Ops ۴ عرضه خواهد شد

خوانندگان مانافون در طول چند ماه گذشته اخبار فراوانی را درباره محصول پرچمدار شرکت سونی یعنی اکسپریا XZ۳ مطالعه کرده‌اید و به همین دلیل نیز امروز با خبری جذاب درباره نسخه پیش‌فروش این مدل به سراغ شما آمده‌ایم که نشان می‌دهند که نسخه رایگان بازی Call of Duty Black Ops ۴ بر روی این دستگاه […]

رویداد بزرگ اپل و معرفی ساعت هوشمند اپل واچ ۴

ساعتی پیش کمپانی اپل میزبان خبرنگاران بسیاری در آمفی تئاتر استیو جابز در اپل پارک بود. طی این رویداد اپل به معرفی محصولات جنجالی خود پرداخت. با مانافون همراه باشید.